Wydrukuj tę stronę

Styczniki, odłączniki, wyłączniki i cewki w hurtowni elektrycznej!

Firma ELHURT III powstała w 2002 roku. Od początku działalności firmy zajmujemy się pozyskiwaniem materiałów upłynnieniowych trudno dostępnych, które już od długiego czasu nie są w sprzedaży. Prowadzimy również sprzedaż materiałów elektrotechnicznych jak i elektroinstalacyjnych.  W szczególności  osprzęt elektryczny, kable elektryczne oraz źródła światła, 

Prowadzimy sprzedaż zarówno w formie stacjonarnej w Osieczanach kolo Myślenic (40km od Krakowa) jak i umożliwiamy zrobienie zakupów i zamówień przez internet. W 2011 została zarejestowana firma ELHURT 3 NET specjalizująca się sprzedażą intenetową.  Obsługujemy klientów z całej Polski prowadząc sprzedaż wysyłkową. W naszej ofercie znajadziesz styczniki, wyłaczniki krańcowe, odłączniki, przełączniki oraz cewki do styczników. 

Powstała strona jest stale rozbudowywana i dodawane są kolejne materiały elektrotechniczne. Jeżeli nie znajdziesz interesującego Cię towaru związanego z profilem działalności naszej firmy skontaktuj się znami.

Obecnie dodaliśmy również ofertę na styczniki ES oraz SC. Można otrzymać u nas również styki do wybranych styczników. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt. Od roku 2015 działamy jako jedna firma pod nazwą ELHURT PLUS.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego.

Najnowsze od Hurtownia elektryczna